Akvarelové pohlednice Hahnemühle DL 10,5x21cm 20 listů

Akvarelová pohlednice je ideální pro zaznamenání obrázků z cest, z dovolené, nebo můžete tvořit s dětmi tématické pohlednice na svátky, k narozeninám apod. Jistě udělá radost blok akvarelových pohlednic i jako dárek.

Skladem (2 ks)
Kód: AKPO-2
Značka: Hahnemühle
225 Kč 11,25 Kč / 1 ks
Kategorie: Akvarelové pohlednice
Rozměry: DL (10,1 x 21 cm)
Struktura: hrubá (rough)
Dárek ke každé objednávce, kterou kreativně zabalíme.
Dárek ke každé objednávce,
kterou kreativně zabalíme.
Doprava ZDARMA, od částky 1000,- Kč.
Doprava ZDARMA,
od částky 1000,- Kč.
Malá rodinná firma, každý produkt vybíráme srdcem.
Malá rodinná firma,
každý produkt vybíráme srdcem.
Originální ilustrace, od autorů z celého světa.
Originální ilustrace,
od autorů z celého světa.

Akvarelový papír Burgund představuje středně kvalitní volbu za rozumnou cenu. Má přírodní odstín, neobsahuje kyseliny a je dlouhodobě světlostálý. V podobě pohlednic má na jedné straně vzor k vyplnění kontaktu a známky, na druhé straně je prázdný, vhodný pro malbu.

  • 250g/m2
  • 20 listů
  • hrubá struktura (rough)
  • formát 10,5 x 21cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti Hahnemühle sahá až do roku 1584, kdy vznikla papírna s názvem Reylingehäusische Papiermühle v jihosaské pahorkatině Solling. Až do konce 19. století se jednalo o ručně vyráběné papíry pro psaní a dokumentování. Ve 20. letech 20. století přibyla i produkce uměleckých papírů. V 60. letech vytvořila společnost první veganský papír bez kyselin se stejně vynikajícími archivními vlastnostmi, který mohl být vytvořený strojově, a od té chvíle společnost při výrobě upustila ode všech živočišných produktů. V roce 1997 se v Hahnemühle zrodil první umělecký papír pro digitální přístroje. Od té doby poskytuje špičkové materiály pro inkoustový tisk. Všechny papíry Hahnemühle se vyrábějí podle starých receptur z kvalitních bavlněných vláken, celulózy a rychle rostoucích rostlinných vláken a čisté vody. Je samozřejmé, že produkty a výrobní metody se od roku 1584 do určité míry změnily, ale několik věcí přitom zůstalo stejných, jako například vysoký standard kvality, který zákazníkům zaručuje ty nejlepší papíry pro uměleckou práci. V naší nabídce najdete zejména špičkové skicáře určené pro práci s plnicím perem, akrylovými popisovači či jinými psacími potřebami na vodní bázi.