Lenka Vondráčková

Lenka už od mala měla dvě vášně a tou jsou kreslení a příroda. Vystudovala zemědělskou univerzitu, ale v oboru se neuchytila. Má na to až moc umělecké a introvertní sklony. Nyní se opět vrací ke kreslení, focení a grafice a propojuje to s láskou k přírodě a zvířatům. Doufá, že teď, když dělá co jí baví, najde konečně svoje místo ve světě.

Záložka Velryba černá
Akce
15 Kč –26 %
11 Kč

Záložka s autorským motivem velryby. Vhodná jako záložka do knihy, sešitu, nebo skicáku. Krásné jako dárek pro knihomola. Záložek není nikdy dost. 

ZA-25
Záložka Kosatka dravá
Akce
15 Kč –26 %
11 Kč

Záložka s autorským motivem kosatky. Vhodná jako záložka do knihy, sešitu, nebo skicáku. Krásné jako dárek pro knihomola. Záložek není nikdy dost. 

ZA-24
Záložka Plejtvák obrovský
Akce
15 Kč –26 %
11 Kč

Záložka s autorským motivem plejtváka. Vhodná jako záložka do knihy, sešitu, nebo skicáku. Krásné jako dárek pro knihomola. Záložek není nikdy dost.

ZA-23
Záložka Lední medvídek
Akce
15 Kč –26 %
11 Kč

Záložka s autorským motivem ledního medvídka. Vhodná jako záložka do knihy, sešitu, nebo skicáku. Krásné jako dárek pro knihomola. Záložek není nikdy dost. 

ZA-22
Záložka Jelen evropský
15 Kč

Záložka s autorským motivem jelena. Vhodná jako záložka do knihy, sešitu, nebo skicáku. Krásné jako dárek pro knihomola. Záložek není nikdy dost. 

ZA-21
Záložka Liška obecná
15 Kč

Záložka s autorským motivem lišky. Vhodná jako záložka do knihy, sešitu, nebo skicáku. Krásné jako dárek pro knihomola. Záložek (a lišek) není nikdy dost. 

ZA-20
Návrh bez názvu (22)
Záložka Levandule
Skladem (4 ks)
15 Kč

Záložka s autorským motivem levandule. Vhodná jako záložka do knihy, sešitu, nebo skicáku. Krásné jako dárek pro knihomola. Záložek není nikdy dost. 

ZA-19
Návrh bez názvu (18)
14 Kč

Mořský svět je krásný a ještě krásnější je na pohlednici. Autorská digitální kresba delfína tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-391
Návrh bez názvu (16)
14 Kč

Chcete někomu udělat radost, nebo mu poslat slovy podpory? Tato pohlednice umí obojí! Krásná ilustrace lišky se vzkazem. Ideální pro postcrossing.

PO-390
Návrh bez názvu (17)
14 Kč

Chcete někomu udělat radost, nebo mu poslat slovy podpory? Tato pohlednice umí obojí! Krásná ilustrace velryby se vzkazem. Ideální pro postcrossing.

PO-389
Návrh bez názvu (15)
14 Kč

Chcete někomu udělat radost, nebo mu poslat slovy podpory? Tato pohlednice umí obojí! Krásná ilustrace ledního medvěda se vzkazem. Ideální pro postcrossing.

PO-388
11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem