Kusové samolepky

Naše kategorie kusových samolepek nabízí široký výběr kreativních a krásných samolepek, které jsou ideální pro ozdobu na vaše diáře, bullet journaly, deníky a mnoho dalších. Ať už máte rádi zvířata, nebo přírodu či květiny, máme samolepky které vyhovují každému vkusu a preferencím. Využijete i v Postcrossingu.

Nejprodávanější

Samolepka Christmas Journal Scrapbook - náhodný výběr
5 Kč

Krásné vánoční samolepky různých velikostí a motivů pro kreativní tvoření. Ideální pro scrapbooking, journaling nebo jako dekorace na pohlednice, balíčky či dopisy.

SA-92
2BF5ECCD B43A 45AA A1F2 67A58AB1282F
8 Kč

Krásné samolepky s motivy Mumínků různých velikostí pro kreativní tvoření. Ideální pro scrapbooking, journaling nebo jako dekorace na pohlednice, balíčky či dopisy.

SA-77
E8D4BCA4 9087 4183 A390 892C6DBC01F5
8 Kč

Krásné samolepky s motivy příběhu Malého prince různých velikostí pro kreativní tvoření. Ideální pro scrapbooking, journaling nebo jako dekorace na pohlednice, balíčky či dopisy.

SA-76
Samolepka Journal Scrapbook Podzim - náhodný výběr
5 Kč

Krásné samolepky s podzimní tématikou zvířat a přírody různých velikostí pro kreativní tvoření. Ideální pro scrapbooking, journaling nebo jako dekorace na pohlednice, balíčky či...

SA-73
Samolepka Journal Scrapbook Podzimní listy - náhodný výběr
5 Kč

Krásné samolepky s podzimní tématikou listů různých velikostí pro kreativní tvoření. Ideální pro scrapbooking, journaling nebo jako dekorace na pohlednice, balíčky či dopisy.

SA-72
Samolepka Journal Scrapbook Dopis - náhodný výběr
5 Kč

Krásné samolepky dopisů různých velikostí a motivů pro kreativní tvoření. Ideální pro scrapbooking, journaling nebo jako dekorace na pohlednice, balíčky či dopisy.

SA-57
Samolepka Journal Scrapbook Černá kočka - náhodný výběr
5 Kč

Krásné srandovní samolepky černých kočiček různých velikostí a motivů pro kreativní tvoření. Ideální pro scrapbooking, journaling nebo jako dekorace na pohlednice, balíčky či...

SA-56
7 položek celkem
Dárek ke každé objednávce, kterou kreativně zabalíme.
Dárek ke každé objednávce,
kterou kreativně zabalíme.
Doprava ZDARMA, od částky 1000,- Kč.
Doprava ZDARMA,
od částky 1000,- Kč.
Malá rodinná firma, každý produkt vybíráme srdcem.
Malá rodinná firma,
každý produkt vybíráme srdcem.
Originální ilustrace, od autorů z celého světa.
Originální ilustrace,
od autorů z celého světa.