Tombow

Japonská značka Tombow byla založena v roce 1913 Harunosukem Ogawou pod názvem H.O. Pencil. Ke 100. výročí v roce 2013 se změnil název společnosti na Tombow (v překladu "vážka" a má se za to, že přináší štěstí), kterým chtěli vyjádřit touhu reprezentovat japonský papírenský průmysl. Vážka symbolizuje svobodu a energii. Psací potřeby TOMBOW jsou pravidelně oceňovány na designérských soutěžích. Překvapují novými funkčními inovacemi a podmanivým moderním vzhledem.

Více si můžete přečíst zde.

WS BS 2
59 Kč

Fix Fudenosuke (brush pen) s elastickým štětcovým hrotem (typu soft). Ideální pro kaligrafii, ručně psané nápisy, skečnouting, doodling a mnoho dalšího.

TO-5
WS BHS 2P
109 Kč

Sada dvou fixů Fudenosuke (brush pen) s elastickým štětcovým hrotem (typu hard a soft). Ideální pro krasopis, ručně psané nápisy, skicování, skečnouting, doodling a mnoho...

TO-3
WS BH 2
59 Kč

Fix Fudenosuke s hrotem hard je vhodný zejména pro psaní drobných písmen. Ideální pro krasopis, ručně psané nápisy, skicování, skečnouting, doodling a mnoho dalšího.

TO-4
LS BEG LetteringSet front
319 Kč

Kaligrafická sada obsahuje všechny pomůcky, které potřebujete k tomu, abyste mohli s kaligrafií začít. K balení je také připojen návod s vysvětlením základů kaligrafie.

TO-1
ABT N15 open
85 Kč

Oboustranný fix se dvěma hroty: tenkým pro přesné linky a širším, štětcovým pro barvení větších ploch. Perfektní pro vyrábění přání, razítkování motivů, skicování, kreslení...

TO-2
5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem