Petra Matušínská

Petra žije v Litevském Vilniusu a pro profesionální dráhu ilustrátorky se rozhodla nedávno, ale kresba a malba jsou součástí jejího života již od dětství. Její vášní je studijní kresba přírody a úniky do snového světa fantasy a pohádek. V současné době je na cestě hledání svého výtvarného stylu a právě při této cestě, kdy zkouší různé techniky a náměty, hraje si a experimentuje, vznikají její obrazy.

Přední strana pohlednice (47)
15 Kč

Reprodukce originální autorské malby akvarelem, v kombinaci s pastelkami, myšky tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-91
Přední strana pohlednice (45)
18 Kč

Reprodukce originální autorské malby akvarelem, v kombinaci s pastelkami, velikonočního zajíčka tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-90
Zadní strana pohlednice (34)
15 Kč

Reprodukce originální autorské malby akvarelem, v kombinaci s pastelkami, tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-89
Přední strana pohlednice (44)
18 Kč

Reprodukce originální autorské malby akvarelem, v kombinaci s pastelkami, mořské panny a velryb tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-88
Přední strana pohlednice (46)
18 Kč

Reprodukce originální autorské malby akvarelem, v kombinaci s pastelkami, rostlin monster tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-87
Přední strana pohlednice (43)
18 Kč

Reprodukce originální autorské malby akvarelem, v kombinaci s pastelkami, spící lišky tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-86
Přední strana pohlednice (42)
15 Kč

Reprodukce originální autorské perokresby lišky v kapradí tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-85
Přední strana pohlednice (48)
Pohlednice Yoni
Skladem (5 ks)
15 Kč

Originální autorská malba akvarelem v kombinaci s digitální kresbou Yoni, symbolu ženství, tištěná formou pohlednice. Ideální pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek.

PO-84
8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem