AguDesign

Agu design tvoří máma 3 holek, která vystudovala design na Střední umělecko-průmyslové škole a český jazyk a výtvarnou výchovu na pedagogické fakultě v Ostravě. Ráda se vyjadřuje kresbou – tedy hlavně tou tušovou, kterou případně doplňuje akvarelem. Své motivy přenáší na pohlednice, přáníčka a svatební oznámení. Vítězí u ní nekomplikovanost, jednoduchost, udržitelnost a vidění jak dětskýma očima, tak dospělým vytříbeným okem. Používá recyklované grafické papíry (a obálky) a digitální inkoustový tisk, aby vynikla kresba tuší. Nechává se inspirovat přírodou, zvířaty, anděly a vlastní intuicí.

Návrh bez názvu
75 Kč

Originální otevírací přání s autorskou kresbou k narození miminka. Uvnitř je čisté, připravené na váš vzkaz.

PR-8
Pohlednice Zazimovaný medvěd
Akce
32 Kč –12 %
28 Kč

Pohlednice s reprodukcí autorské malby zazimovaného medvěda s medem. Krásný zimní motiv pohlednice. Vhodné pro Postcrossing. 

PO-916
Pohlednice Koloušek
Pohlednice Koloušek
Skladem (3 ks)
32 Kč

Pohlednice s reprodukcí autorské malby roztomilého kolouška. Krásný zimní i podzimní motiv pohlednice. Vhodné pro Postcrossing. 

PO-915
Pohlednice Moudrá sova
32 Kč

Pohlednice s reprodukcí krásné autorské malby moudré sovy a knih. Potěší každého milovníka přírody nebo knihomola. Vhodné pro Postcrossing. 

PO-914
Pohlednice Kamarádi z lesa
32 Kč

Pohlednice s reprodukcí krásné autorské malby lesních zvířat - zajíc, veverka, liška, medvěd a ježek. Vhodné pro Postcrossing. 

PO-913
Pohlednice Jednorožec a duha
32 Kč

Jednorožec je pro všechny jeho milovníky ideálním dárkem. Reprodukce originální ilustrace. Vhodné pro Postcrossing.

PO-912
Pohlednice Veselé Vánoce
Akce
32 Kč –12 %
28 Kč

Pohlednice s reprodukcí autorské malby a textem Veselé Vánoce. Pošlete svým blízkým vánoční pozdrav do schránky a udělejte jim radost. Vhodné pro Postcrossing. 

PO-911
Pohlednice Ježaté Vánoce
32 Kč

Pohlednice s reprodukcí malby a textem Ježaté Vánoce. Pošlete svým blízkým vánoční pozdrav do schránky a udělejte jim radost. Vhodné pro Postcrossing. 

PO-910
Náhledy e shop šířka
Akce
32 Kč –12 %
28 Kč

Pohlednice s reprodukcí malby a textem Veselé Vánoce. Pošlete svým blízkým vánoční pozdrav do schránky a udělejte jim radost. Vhodné pro Postcrossing.

PO-909
Přání Tady roste láska
75 Kč

Originální otevírací přání s autorskou kresbou kytiček v hrníčku nejen pro zamilované. Vhodné jako svatební přání, ale hodí se i pro jiné příležitosti. Uvnitř je čisté,...

PR-5
Pohlednice Pivoňka
32 Kč

Pohlednice s reprodukcí malby pivoňky. Potěší každého milovníka přírody a květin. Vhodné pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek či do rámečku.

PO-713
Pohlednice Myška na pampelišce
Akce
32 Kč –12 %
28 Kč

Pohlednice s reprodukcí malby myšky na pampelišce. Potěší každého milovníka přírody a zvířat. Vhodné pro Postcrossing, nebo pro pozdravy do schránek či do rámečku.

PO-712
Nahoru
Další produkty
26 položek celkem

Stránka 1 z 3 - 26 položek celkem