Jankin svet

Jankin svet je unikátní svět, kam si autorka chodí odpočinouz od reálnehosvěta. Vstoupit může každý, všichni jste vítaní.
Janka je ze Slovenska, ale žije už sedmým rokem v Praze, kde začala její malířská kariéra. Miluje domečky a průrodu a tajemné uličky a noc a všechny poetičnosti života a veci v něm. Ráda by se jednoho dne věnovala malování na fulltime.

Návrh bez názvu
Novinka
25 Kč

Hallstatt je nádherné město v Rakousku. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-1252
Náhledy e shop šířka
25 Kč

Každý motiv je jako umělecká exploze barev, kde každý motiv je malým mistrovským dílem.  Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-1060
Náhledy e shop šířka (1)
25 Kč

Naše pohlednice je ukázkou krásných městeček, kterých se můžete stát součástí. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-1059
Náhledy e shop šířka (2)
25 Kč

Zamilujte se do tohoto roztomilého zasněženého domečku. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-1058
Pohlednice Domek v horách
25 Kč

Zamilujte se do krásy této idylické scény domku v horách zachycené na pohlednici. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-998
Pohlednice Noční město
25 Kč

Objevte kouzlo malého městského bydlení a projděte se pomyslně po nočním městě díky této pohlednici. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-997
Pohlednice Domky v lese
25 Kč

Tyto pohlednice jsou víc než jen papír; jsou to cesty do přírodní krásy a klidu. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-996
Pohlednice Domek na předměstí
25 Kč

Každý design je jako malý odpočinek od každodenního shonu, připomínající nám krásu klidu a pohody. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-995
Pohlednice Barevné domky
25 Kč

Každý motiv je jako umělecká exploze barev, kde každý domeček je malým mistrovským dílem. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-994
Pohlednice Lesní město
25 Kč

Každé domečky na našich pohlednicích vypráví svůj vlastní příběh. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-993
Pohlednice Most v lese
Pohlednice Most v lese
Skladem (5 ks)
25 Kč

Naše pohlednice je ukázkou krásných městeček, i v lese, kterých se můžete stát součástí. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-992
Pohlednice Domek uprostřed lesa
25 Kč

Procházejte se krásou naší přírody s našimi pohlednicemi plnými idylických domečků. Reprodukce akvarelové malby. Vhodné pro Postcrossing.

PO-991
Nahoru
Další produkty
50 položek celkem

Stránka 1 z 5 - 50 položek celkem