O nás

E-shop S láskou k papíru je malý sen dvou mladých lidí - Wendy a Marek Múčkovi. ♡

Jmenuji se Wendy Anne a miluji všechno, co souvisí s papíry. Ať už to je psaní dopisů s přáteli, nebo posílání pohledů přes Postcrossing. 

Více než 15let si s přáteli píšu dopisy. Postcrossingu se věnuji od roku 2016. Je to skvělý relax a jsem chvíli "offline", jen sama se sebou a se svými myšlenkami, tvořím a píšu. Mám slabost pro plnící pera a inkousty. Největší potěšení je pro mě jít na kukačku do papírnictví, nebo infocentra, jestli tam nenajdu něco, co nutně potřebuji. Nejraději mám stará repasovaná pera, která mají příběh a sama jich několik vlastním. K tomu patří také různé další psací pomůcky, propisky, razítka, nálepky a mnoho dalšího.

A jak vznikl nápad založení vlastního e-shopu?
Začala jsem malovat vlastní pohledy, které se libily ostatním, ale neměla jsem je kde nabídnout. Tak jsme se rozhodli to na začátku roku 2023 zkusit štěstí a začali jsme pracovat na vlastním e-shopu. Nebyla a není to lehká cesta, začínali jsme s nulovými znalostmi o vedení jakéhokoliv online obchodu. Vše je takový "pokus omyl" a i my se každý den učíme nové věci.

Nicméně e-shop není jen pro mou práci. Je to pro všechny umělce, které se nám podaří oslovit a prodávat i jejich výrobky. Primárně se snažíme najít ilustrátory a grafiky, kteří pohledy/samolepky a jiné papírenské radosti ještě nedělají a obohatit tak trh o nové motivy. Chtěli bychom podporovat také jejich Small business, nejen ten náš.

Tvoříme prostor, kde bude všechno na jednom místě.♡

Doufáme, že náš sen se bude postupně rozrůstat a vy budete u toho.

Děkuji svému manželovi za velkou podporu a pomocnou ruku při plnění každého nápadu a Vám, našim zákazníkům, že každým nákupem podporujete náš online obchůdek. 

W + M