V době probíhajících trhů, kterých se účastníme, se může lišit skladová dostupnost. V případě, že jsme nějakou položku vyprodali, ale nestihli jsme ji editovat na e-shopu a je ve vaší objednávce, tak se vám ozveme. Děkujeme za pochopení.

O nás

Jmenuji se Wendy Anne a miluji všechno, co souvisí s papíry. Ať už to je psaní dopisů s přáteli, nebo posílání pohledů přes Postcrossing. 

Více než 10let si s přáteli píšu dopisy. Je to skvělý relax, člověk si srovná myšlenky a chvíli je "offline" jen sám se sebou. Mám slabost pro plnící pera a inkousty. Nejraději mám stará repasovaná pera, která mají příběh a sama jich několik vlastním. K tomu patří také různé další psací pomůcky, propisky, razítka, nálepky a mnoho dalšího.
Začala jsem v loňském roce malovat i vlastní pohledy, které se libily ostatním a dostala jsem nápad. Pomalu jsem začala pracovat na svém e-shopu. Nicméně e-shop není jen pro mou práci, je to pro všechny umělce, které se mi podaří oslovit a prodávat i jejich výrobky. Primárně se snažím najít ilustrátory a grafiky, kteří pohledy/samolepky a jiné papírenské radosti ještě nedělají a obohatit tak trh o nové motivy. Chtěla bych podporovat také jejich Small business, nejen ten svůj.

Pokud víte o někom, koho byste mohli doporučit, nebo sami tvoříte a chcete nám nabídnout vlastní tvorbu, budeme jen rádi! 

Doufám, že můj sen se bude postupně rozrůstat a vy budete u toho.

Děkuji svému manželovi za velkou podporu a pomocnou ruku při plnění si svého snu. 

W.A.M.